AUTORSKI PROGRAM DLA KOBIET

logo jestem

12 kroków do dobrostanu

Program dla kobiet w połowie drogi

CZAS TRWANIA PROGRAMU: wrzesień – czerwiec

MIEJSCE PROWADZENIA ZAJĘĆ

Fundacja 1 Uniwersytet, ul. Ratajczaka 44, 61-728 Poznań

Orkiszowe Pola, ul. Strzeszyńska 76, 60-479 Poznań

Maltańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne, ul. Wiankowa 3, 61-131 Poznań

Program jestem powstał w wyniku osobistych zmagań z kryzysem połowy życia. Zmagań, które na początku trudne i bolesne, ostatecznie doprowadziły do przejścia najtrudniejszej i najpiękniejszej drogi powrotu do Siebie i umocnienia świątyni własnego JA.

Poszczególne kroki mają na celu uświadomienie uczestniczkom, jak ważne jest całościowe zadbanie o siebie i odpowiednia troska o każdy z wymiarów naszego istnienia (Cielesny, Umysłowy, Duchowy i EMocjonalny). Przecież jesteśmy C-U-D-Em! Takie integralne spojrzenie powoduje, że z większą siłą możemy uzewnętrzniać nasz potencjał. Według WHO „zdrowie to stan pełnego fizycznego, psychicznego i społecznego dobrostanu, a nie tylko brak choroby czy kalectwa”. Nasz projekt wyróżnia się takim właśnie dobrostanowym podejściem, zakładającym wysoką jakość życia we wszystkich jego obszarach, proaktywne podejście do kształtowania swojego zdrowia oraz otwarcie się na wnoszenie swojego niepowtarzalnego piękna i wkładu do otaczającego nas świata. Podczas programu tworzymy bezpieczne i inspirujące środowisko kobiet w podobnym wieku, sprzyjające zaufaniu i bliskości, wymianie doświadczeń, pracy z przekonaniami i emocjami. Różnorodne doświadczenia życiowe i atmosfera intymności sprzyjają̨ przyjmowaniu wartościowej wiedzy i efektywnej pracy warsztatowej, a także wzajemnemu inspirowaniu się.

• Fundacja 1 Uniwersytet, ul. Ratajczaka 44, 61-728 Poznań
  • Orkiszowe Pola, ul. Strzeszyńska 76, 60-479 Poznań
  • Maltańskie Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne, ul. Wiankowa 3, 61-131 Poznań

OPINIE O PROGRAMIE

• Ula:

ula"Ludzie są jak kwiaty, stworzeni do tego aby się rozwijać" - André Liege

Dobrostan był kolejną moją rozwojową podróżą, dzięki której wciąż od nowa dowiadywałam się, że bycie wśród ludzi tak wyjątkowych otwiera nowe możliwości. W atmosferze pięknej troski, akceptacji, moje płatki nabrały witalności, głębokiego koloru, świeżości. Każdy krok Dobrostanowej filozofii pogłębiał wewnętrzne postanowienia i działania, aby żyć w wewnętrznej i zewnętrznej harmonii. Za wszystko dziękuję i zapraszam kolejne Kobiety, które dołączą do tej fascynującej podróży.

1. EDYCJA

CZAS TRWANIA PROGRAMU: 17.10.2019 – 4.06.2020 r.

2. EDYCJA

CZAS TRWANIA PROGRAMU: wrzesień 2020 – maj 2021 r.

3. EDYCJA

CZAS TRWANIA PROGRAMU: wrzesień 2021 – czerwiec 2022 r.

4. EDYCJA

CZAS TRWANIA PROGRAMU: wrzesień 2022 r. – czerwiec 2023 r.